Motorelax.cz si klade ambice být pro své čtenáře přátelským médiem. Proto prosíme i Vás, naše čtenáře, abyste při psaní příspěvků na stránky Motorelax zachovávali pravidla slušnosti a vzájemného respektu.

Dodržujte pravidla netikety: viz Netiketa

Obsah stránek

Veškerý obsah stránek (texty, grafika aj.) je vlastnictvím Motorelaxu a jeho autorů. Pokud máte zájem cokoli z obsahu stránek Motorelax.cz použít, obraťte se na nás na e-mailové adrese info@motorelax.cz nebo marketing@motorelax.cz.

Velkou cenu Malajsie vyhrál Marini před Oliveirou a Bagnaiou - Bagnaia získal titul Francesco Bagnaia (SKY Racing Team VR46) získal v Malajsii titul mistra světa Moto2 roku 2018. Do cíle dojel za svým soupeřem v boji o titul Miguelem Oliveirou (Red Bull KTM Ajo) Jeho týmový kolega Luca Marini získal své první vítězství v závodě Velké ceny. Tým Sky Racing VR46 může slavit.
22:23, 18.11. - Moto3
22:00, 18.11. - Moto2
21:44, 18.11. - MotoGP
21:18, 18.11. - MotoGP
19:05, 18.11. - Moto3
17:40, 18.11. - Moto2
15:57, 18.11. - MotoGP
15:50, 18.11. - Moto3