jméno: heslo: | Registrovat
  formule1.phorum.cz www.motormix.cz www.terlickyokruh.nolimit.cz www.maxpowerleague.cz www.gptours.cz
 
 
Z pole position startuje v Le Mans McPhee před Arbolinem a Ogurou
Výsledky 2. kvalifikace

P. Jezdec # Tým Motocykl Km/h čAS Ztráta na 1./předch.
1. John McPhee 17 Petronas Sprinta Racing Honda 213,4 1:42,277 -
2. Tony Arbolino 14 VNE Snipers Honda 214 1:42,467 0,190 / 0,190
3. Ai Ogura 79 Honda Team Asia Honda 210,6 1:42,515 0,238 / 0,048
4. Tatsuki Suzuki 24 SIC58 Squadra Corse Honda 211,8 1:42,567 0,290 / 0,052
5. Gabriel Rodrigo 19 Kömmerling Gresini Moto3 Honda 210,3 1:42,743 0,466 / 0,176
6. Marcos Ramírez 42 Leopard Racing Honda 208,4 1:42,892 0,615 / 0,149
7. Niccolò Antonelli 23 SIC58 Squadra Corse Honda 208,8 1:42,951 0,674 / 0,059
8. Raul Fernández 25 Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 207,3 1:42,961 0,684 / 0,010
9. Kaito Toba 27 Honda Team Asia Honda 209,6 1:42,969 0,692 / 0,008
10. Sergio García 11 Estrella Galicia 0,0 Honda 211 1:42,988 0,711 / 0,019
11. Andrea Migno 16 Bester Capital Dubai KTM 206,1 1:43,019 0,742 / 0,031
12. Makar Yurchenko 76 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 208,2 1:43,107 0,830 / 0,088
13. Romano Fenati 55 VNE Snipers Honda 207,1 1:43,213 0,936 / 0,106
14. Arón Canet 44 Sterilgarda Max Racing Team KTM 206,5 1:43,304 1,027 / 0,091
15. Lorenzo Dalla Porta 48 Leopard Racing Honda 210,9 1:43,519 1,242 / 0,215
16. Albert Arenas 75 Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 208,4 1:43,589 1,312 / 0,070
17. Kazuki Masaki 22 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 212,5 1:43,756 1,479 / 0,167
18. Dennis Foggia 7 SKY Racing Team VR46 KTM 208,5 1:43,801 1,524 / 0,045

Výsledky 1. kvalifikace

P. Jezdec # Tým Motocykl Km/h čAS Ztráta na 1./předch.
1. Tatsuki Suzuki 24 SIC58 Squadra Corse Honda 207,6 1:53,429 -
2. Andrea Migno 16 Bester Capital Dubai KTM 207,4 1:53,554 0,125 / 0,125
3. Jaume Masiá 5 Bester Capital Dubai KTM 206,8 1:53,677 0,248 / 0,123
4. Gabriel Rodrigo 19 Kömmerling Gresini Moto3 Honda 207,2 1:53,704 0,275 / 0,027
5. Ai Ogura 79 Honda Team Asia Honda 206,2 1:53,719 0,290 / 0,015
6. Makar Yurchenko 76 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 207 1:53,729 0,300 / 0,010
7. Arón Canet 44 Sterilgarda Max Racing Team KTM 200,6 1:53,817 0,388 / 0,088
8. Dennis Foggia 7 SKY Racing Team VR46 KTM 207,7 1:53,833 0,404 / 0,016
9. Raul Fernández 25 Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 200,4 1:54,005 0,576 / 0,172
10. Darryn Binder 40 CIP Green Power KTM 203,4 1:54,028 0,599 / 0,023
11. Tony Arbolino 14 VNE Snipers Honda 208,7 1:54,057 0,628 / 0,029
12. John McPhee 17 Petronas Sprinta Racing Honda 208 1:54,152 0,723 / 0,095
13. Niccolò Antonelli 23 SIC58 Squadra Corse Honda 207,1 1:54,270 0,841 / 0,118
14. Vicente Pére 77 Reale Avintia Arizona 77 KTM 203,7 1:54,303 0,874 / 0,033
15. Can Öncü 61 Red Bull KTM Ajo KTM 204,8 1:54,318 0,889 / 0,015
16. Tom Booth-Amos 69 CIP Green Power KTM 205,2 1:54,533 1,104 / 0,215
17. Filip Salač 12 Redox PruestelGP KTM 202,7 1:54,541 1,112 / 0,008
18. Ayumu Sasaki 71 Petronas Sprinta Racing Honda 205,6 1:54,592 1,163 / 0,051
19. Lorenzo Dalla Porta 48 Leopard Racing Honda 204,1 1:54,681 1,252 / 0,089
20. Riccardo Rossi 54 Kömmerling Gresini Moto3 Honda 207,8 1:54,966 1,537 / 0,285
21. Jakub Kornfeil 84 Redox PruestelGP KTM 204,8 1:54,991 1,562 / 0,025
22. Romano Fenati 55 VNE Snipers Honda 201,9 1:55,113 1,684 / 0,122
23. Marcos Ramírez 42 Leopard Racing Honda 206,2 1:55,144 1,715 / 0,031
24. Albert Arenas 75 Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 199,5 1:55,235 1,806 / 0,091
25. Kaito Toba 27 Honda Team Asia Honda 205,8 1:55,530 2,101 / 0,295
26. Alonso López 21 Estrella Galicia 0,0 Honda 203,8 1:55,533 2,104 / 0,003
27. Sergio García 11 Estrella Galicia 0,0 Honda 206,1 1:55,738 2,309 / 0,205
28. Kazuki Masaki 22 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 206,9 1:56,221 2,792 / 0,483
29. Celestino Vietti 13 SKY Racing Team VR46 KTM 207,9 1:56,696 3,267 / 0,475

 

Přidejte na : Facebook delicious Delicious
 
Nenalezen žádný článek
Nenalezen žádný komentář.
García předjel v poslední zatáčce a vyhrálŠpanělský nováček Sergio García (Estrella Galicia 0,0) vyhrál svůj první závod Moto3, poté co svého soupeře předjel v posledním kole. Andrea Migno se musel spokojit s druhým místem. Jako třetí přejel cílovou čáru Xavier Artigas (Leopard Impala Junior Team), který jel na divokou kartu svůj první závod Moto3.
19:48, 19.11.
21:37, 17.11.
20:47, 17.11.
17:03, 17.11.
12:31, 17.11.
21:25, 16.11.
14:23, 16.11.
11:06, 16.11.
14:43, 15.11.
13:31, 15.11.
20:07, 03.11.
08:23, 03.11.
19:00, 02.11.
09:57, 02.11.
09:28, 02.11.
08:33, 01.11.
17:54, 28.10.
20:07, 27.10.
08:22, 27.10.
09:51, 26.10.
09:29, 26.10.
13:57, 25.10.
21:38, 20.10.
11:24, 20.10.
18:36, 19.10.
13:56, 19.10.
09:17, 18.10.
17:30, 06.10.
12:00, 06.10.
19:53, 05.10.