Sedmé kolo: Misano Adriatico
Sedmé kolo:  Misano Adriatico

Světový šampionát superbiků vstupuje do druhé poloviny sezóny. Na start v Misanu se chystá i Grillini Racing Team s jezdci Ondřejem Ježkem a Ayrtonem Badovinim.

Italské mořské letovisko slibuje tradičně horké počasí s teplotami kolem třiceti stupňů. Lídr celkové klasifikace Jonathan Rea se bude snažit navýšit svůj náskok na své pronásledovatele. Proti bude zejména Chaz Davies, který bývá v Misanu silný, a pro jeho stroj Ducati je to prakticky domácí závod.

Po tříbodovém přídělu v Británii patří Ondřeji Ježkovi průběžné 23. místo, které se bude snažit v Itálii znovu vylepšit. „Do Misana se docela těším. Je to moc pěkná trať a závodil jsem tam naposledy před dvěma lety. Loni mi start doktoři nepovolili kvůli zánětu očního nervu. O to víc jsem natěšený. Sice jsme jako jedni z mála v Misanu minulý týden netestovali, ale i tak věřím, že by to mohl být pro nás dobrý závod,“ shrnul aktuální situaci Ondra.

Zdroj: Ondřej Ježek Press

Misano-neděle: Melandri předčil Kawasaki a vyhrál 2. jízdu, 2. Rea, 3. SykesMarco Melandri získal první vítězství v závodě od roku 2014, poprvé vyhrál pro tým Aruba.it Racing Ducati.
21:03, 18.06.
13:57, 18.06.
20:47, 17.06.
19:02, 17.06.
14:09, 17.06.
11:55, 17.06.
10:43, 17.06.
16:13, 16.06.