Davies se může zúčastnit závodního víkendu na Laguna Seca

Chaz Davies dostal souhlas od lékařů, může závodit na Laguna Seca.

Davies vedl v sobotním závodě v Misanu před Jonathanem Reou. V posledním kole spadl těsně před Reovou Kawasaki. Rea neměl šanci vyhnout se mu a narazil do jeho motocyklu. Davies utrpěl zlomeninu obratle a pohmoždil si palec levé ruky.

Nedělního závodu v Misanu se nezúčastnil, ale po víkendu navštívil specialistu a oznámil svůj plán na návrat v dalším kole, na Laguna Seca.

Od té doby se podrobil fyzioterapii a v čtvrtek vyslovil lékařský tým na kalifornské trati   souhlas s jeho účastí v závodním víkendu.

Davies je v současnosti v šampionátu nejlepším jezdcem na jiném motocyklu než Kawasaki, ale na Reu má ztrátu 111 bodů.

Laguna Seca (2): Rea porazil Sykese, na 3. místě DaviesJonathan Rea vyhrál už devátý závod letošní sezony. Před letní přestávkou teď vede o 59 bodů. Jako druhý dojel do cíle Tom Sykes, třetí byl vítěz prvního závodu Chaz Davies.
13:37, 10.07.
00:10, 10.07.
08:41, 09.07.
00:11, 09.07.
21:39, 08.07.
20:44, 08.07.
08:42, 08.07.
21:04, 07.07.