Petrucci zůstane v týmu Pramac

Danilo Petrucci podepsal novou smlouvu s týmem Octo Pramac Racing v MotoGP, v sezoně 2018 bude znovu závodit na Ducati Desmosedici.

Skvělou formu předvedl v Assenu, kde dokonce bojoval o vítězství. Teď na Sachsenringu vybojoval druhé místo v kvalifikaci pro Velkou cenu Německa. Úspěšná partnerská spolupráce bude pokračovat v další sezoně.

VC Německa: Márquez opět na Sachsenringu neporažen, německá radost z 2. místa Folgera, 3. PedrosaÚřadující mistr světa Marc Márquez získal osmé vítězství v řadě na Sachsenringu, všechny závody vyhrál po startu z pole position. Vítězství však nebylo snadné. Během závodu byl pod tlakem nováčka Jonase Folgera, který zajel úžasný závod a poprvé se v MotoGP dostal na pódium. Poslední místo na pódiu obsadil Dani Pedrosa.
22:12, 03.07.
21:31, 02.07.
20:58, 02.07.
15:06, 02.07.
12:04, 02.07.
21:50, 01.07.
21:29, 01.07.
15:19, 01.07.