Elías dostal příležitost testovat motocykl Suzuki v Sepangu

Suzuki odmění tři svoje jezdce, kteří závodí v kategorii Superbike. Jedním z nich je Toni Elías. Bude mít možnost testovat motocykl GSX-RR v Sepangu příští týden.

Další dva závodníci jsou Michael Dunlop, který byl úspěšný při Isle of Man TT, a Josh Waters, který se prosadil australském šampionátu Superbike.

Budou jezdit na verzi Suzuki MotoGP 2017 ve dnech 25.-26. ledna při soukromém testu v Sepangu před zahájením prvního oficiálního testu MotoGP, který začíná 28. ledna.

Elías nejezdil na motocyklu MotoGP od roku 2015, kdy byl v týmu Forward Yamaha. Dunlop a Waters si tento motocykl vyzkouší poprvé.

Zdroj: Motorsport.com

Vítězem Velké ceny Španělska Márquez, druhý Zarco, třetí IannoneÚřadující mistr světa Marc Márquez (Repsol Honda Team) získal druhé skvělé vítězství letošní sezony a druhé vítězství v Jerezu. Probojoval se do čela a podařilo se mu vytvořit si náskok. Za ním se potom odehrálo obrovské drama. Došlo k neuvěřitelné nehodě, při jíž havarovali Jorge Lorenzo (Ducati Team), jeho týmový kolega Andrea Dovizioso a Dani Pedrosa (Repsol Honda Team) v šesté zatáčce. Na pódium se pak dostali Johann Zarco (Monster Yamaha Tech 3) a Andrea Iannone (Team Suzuki Ecstar).
11:33, 20.05.
22:48, 19.05.
20:52, 19.05.
16:05, 19.05.
14:15, 19.05.
12:36, 19.05.
08:49, 19.05.
15:28, 18.05.