jméno: heslo: | Registrovat
  formule1.phorum.cz www.motormix.cz www.terlickyokruh.nolimit.cz www.maxpowerleague.cz www.gptours.cz
 
 
Misano: Canet nejrychlejší v 3. tréninku

 

Výsledky 3. měřeného tréninku na světovém okruhu Marka Simoncelliho v Misanu:

P.      Jezdec                       Tým                                        Nr.    Moto         Čas             Ztráta
1. Arón Canet Estrella Galicia 0,0 44 Honda 1:42,413
2. Enea Bastianini Estrella Galicia 0,0 33 Honda 1:42,760 0,347
3. Fabio Di Giannantonio Del Conca Gresini Moto3 21 Honda 1:42,792 0,379
4. Joan Mir Leopard Racing 36 Honda 1:42,876 0,463
5. Philipp Oettl Schedl GP Racing 65 KTM 1:42,995 0,582
6. Marcos Ramírez Platinum Bay Real Estate 42 KTM 1:43,062 0,649
7. Ayumu Sasaki SIC Racing Team 71 Honda 1:43,138 0,725
8. Romano Fenati Marinelli Rivacold Snipers Team 5 Honda 1:43,157 0,744
9. Gabriel Rodrigo RBA Racing Team 19 KTM 1:43,170 0,757
10. Livio Loi Leopard Racing 11 Honda 1:43,195 0,782
11. Marco Bezzecchi CIP-Unicom Starker 12 Mahindra 1:43,316 0,903
12. Nicolò Bulega Sky Racing Team VR46 8 KTM 1:43,385 0,972
13. Nakarin Atiratphuvapat Honda Team Asia 41 Honda 1:43,428 1,015
14. Tatsuki Suzuki  SIC58 Squadra Corse 24 Honda 1:43,445 1,032
15. Jorge Martín Del Conca Gresini Moto3 88 Honda 1:43,458 1,045
16. Andrea Migno Sky Racing Team VR46 16 KTM 1:43,512 1,099
17. Niccolò Antonelli Red Bull KTM Ajo 23 KTM 1:43,544 1,131
18. Bo Bendsneyder Red Bull KTM Ajo 64 KTM 1:43,583 1,170
19. Tony Arbolino  SIC58 Squadra Corse 14 Honda 1:43,732 1,319
20. Kaito Toba Honda Team Asia 27 Honda 1:43,766 1,353
21. Jakub Kornfeil Peugeot MC Saxoprint 84 Peugeot 1:43,849 1,436
22.   Jaume Masiá Platinum Bay Real Estate 15 KTM 1:43,929 1,516
23. Adam Norrodin SIC Racing Team 7 Honda 1:44,018 1,605
24. Lorenzo Dalla Porta Pull&Bear Aspar Mahindra Team 48 Mahindra 1:44,034 1,621
25. Manuel Pagliani CIP 96 Mahindra 1:44,049 1,636

 

 

 

Přidejte na : Facebook delicious Delicious
 
Nenalezen žádný článek
Nenalezen žádný komentář.
Velkou cenu Německa vyhrál Martín před Bezzecchim, třetí McPhee; Kornfeil sedmýJorge Martín (Del Conca Gresini Moto3), vedoucí jezdec šampionátu, dokázal v závěrečné fázi závodu uniknout skupině jezdců, která ho pronásledovala, a zvítězil. Jako druhý přejel cílovou čáru jeho soupeř v boji o titulu Marco Bezzecchi (Redox PruestelGP). Pěkné třetí místo získal John McPhee (CIP – Green Power)
21:22, 15.07.
15:42, 15.07.
12:41, 15.07.
18:03, 14.07.
15:18, 14.07.
14:59, 14.07.
20:53, 13.07.
20:30, 13.07.
23:00, 10.07.
17:09, 01.07.
12:44, 01.07.
23:27, 30.06.
21:14, 30.06.
12:01, 30.06.
16:06, 29.06.
13:25, 29.06.
12:56, 28.06.
22:00, 27.06.
16:32, 17.06.
12:03, 17.06.
15:38, 16.06.
13:47, 16.06.
11:14, 16.06.
16:03, 15.06.
15:56, 15.06.
22:53, 03.06.
21:19, 03.06.
12:16, 01.06.
20:40, 20.05.
14:59, 20.05.