jméno: heslo: | Registrovat
  formule1.phorum.cz www.motormix.cz www.terlickyokruh.nolimit.cz www.maxpowerleague.cz www.gptours.cz
 
 
Brno: Mokrou kvalifikaci vyhrál Arbolino, druhy McPhee, třetí Antonelli

Výsledky 2. kvalifikace

P. Jezdec # Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta na 1./předch.
1. Tony Arbolino 14 VNE Snipers Honda 213,8 2:18,020 -
2. John McPhee 17 Petronas Sprinta Racing Honda 210,9 2:18,420 0,400 / 0,400
3. Niccolò Antonelli 23 SIC58 Squadra Corse Honda 212,1 2:18,822 0,802 / 0,402
4. Tatsuki Suzuki 24 SIC58 Squadra Corse Honda 211,7 2:18,853 0,833 / 0,031
5. Raúl Fernández 25 Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 207,2 2:18,875 0,855 / 0,022
6. Arón Canet 44 Sterilgarda Max Racing Team KTM 208,4 2:18,953 0,933 / 0,078
7. Makar Yurchenko 76 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 208,4 2:19,317 1,297 / 0,364
8. Jaume Masiá 5 Bester Capital Dubai KTM 216 2:19,349 1,329 / 0,032
9. Ai Ogura 79 Honda Team Asia Honda 213,4 2:19,719 1,699 / 0,370
10. Alonso López 21 Estrella Galicia 0,0 Honda 208,4 2:20,075 2,055 / 0,356
11. Romano Fenati 55 VNE Snipers Honda 212,1 2:20,132 2,112 / 0,057
12. Kaito Toba 27 Honda Team Asia Honda 213 2:20,360 2,340 / 0,228
13. Can Öncü 61 Red Bull KTM Ajo KTM 206,1 2:20,373 2,353 / 0,013
14. Filip Salač 12 Redox PruestelGP KTM 212,5 2:20,726 2,706 / 0,353
15. Andrea Migno 16 Bester Capital Dubai KTM 208,8 2:20,878 2,858 / 0,152
16. Celestino Vietti 13 SKY Racing Team VR46 KTM 210,5 2:21,307 3,287 / 0,429
17. Lorenzo Dalla Porta 48 Leopard Racing Honda 214,7 2:21,879 3,859 / 0,572
18. Marcos Ramírez 42 Leopard Racing Honda 211,7 2:22,031 4,011 / 0,152

Výsledky 1. kvalifikace

P. Jezdec # Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta na 1./předch.
1. Raúl Fernández 25 Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 208 2:19,006 -
2. Makar Yurchenko 76 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 208,8 2:19,158 0,152 / 0,152
3. Alonso López 21 Estrella Galicia 0,0 Honda 208,8 2:19,642 0,636 / 0,484
4. Can Öncü 61 Red Bull KTM Ajo KTM 206,1 2:19,659 0,653 / 0,017
5. Albert Arenas 75 Sama Qatar Angel Nieto Team KTM 206,8 2:19,754 0,748 / 0,095
6. Jakub Kornfeil 84 Redox PruestelGP KTM 209,3 2:20,363 1,357 / 0,609
7. Darryn Binder 40 CIP Green Power KTM 206,5 2:20,461 1,455 / 0,098
8. Dennis Foggia 7 SKY Racing Team VR46 KTM 211,7 2:21,301 2,295 / 0,840
9. Yuki Kunii 33 Asia Talent Team Honda 210,5 2:21,319 2,313 / 0,018
10. Ayumu Sasaki 71 Petronas Sprinta Racing Honda 214,7 2:21,679 2,673 / 0,360
11. Kazuki Masaki 22 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 213,4 2:22,059 3,053 / 0,380
12. Sergio García 11 Estrella Galicia 0,0 Honda 213 2:22,060 3,054 / 0,001
13. Deniz Öncü 53 Red Bull KTM Ajo KTM 210,1 2:22,164 3,158 / 0,104
14. Riccardo ROSSI 54 Kömmerling Gresini Moto3 Honda 215,5 2:22,613 3,607 / 0,449
15. Tom Booth-Amos 69 CIP Green Power KTM 210,5 2:23,208 4,202 / 0,595
16. Stefano Nepa 82 Reale Avintia Arizona 77 KTM 212,5 2:23,428 4,422 / 0,220

 

Přidejte na : Facebook delicious Delicious
 
Nenalezen žádný článek
Nenalezen žádný komentář.
García předjel v poslední zatáčce a vyhrálŠpanělský nováček Sergio García (Estrella Galicia 0,0) vyhrál svůj první závod Moto3, poté co svého soupeře předjel v posledním kole. Andrea Migno se musel spokojit s druhým místem. Jako třetí přejel cílovou čáru Xavier Artigas (Leopard Impala Junior Team), který jel na divokou kartu svůj první závod Moto3.
19:48, 19.11.
21:37, 17.11.
20:47, 17.11.
17:03, 17.11.
12:31, 17.11.
21:25, 16.11.
14:23, 16.11.
11:06, 16.11.
14:43, 15.11.
13:31, 15.11.
20:07, 03.11.
08:23, 03.11.
19:00, 02.11.
09:57, 02.11.
09:28, 02.11.
08:33, 01.11.
17:54, 28.10.
20:07, 27.10.
08:22, 27.10.
09:51, 26.10.
09:29, 26.10.
13:57, 25.10.
21:38, 20.10.
11:24, 20.10.
18:36, 19.10.
13:56, 19.10.
09:17, 18.10.
17:30, 06.10.
12:00, 06.10.
19:53, 05.10.