jméno: heslo: | Registrovat
  formule1.phorum.cz www.motormix.cz www.terlickyokruh.nolimit.cz www.maxpowerleague.cz www.gptours.cz
 
 
Austrálie: V 1. tréninku nejrychlejší Arbolino, v druhém Canet (na mokré trati)

Výsledky 1. tréninku:

P. Jezdec # Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta na 1./předch.
1. Tony Arbolino 14 VNE Snipers Honda 234 1:48,024 -
2. Lorenzo Dalla Porta 48 Leopard Racing Honda 237,6 1:48,764 0,740 / 0,740
3. Romano Fenati 55 VNE Snipers Honda 230 1:49,085 1,061 / 0,321
4. Darryn Binder 40 CIP Green Power KTM 228,6 1:49,348 1,324 / 0,263
5. John McPhee 17 Petronas Sprinta Racing Honda 226,6 1:49,482 1,458 / 0,134
6. Gabriel Rodrigo 19 Kömmerling Gresini Moto3 Honda 231,5 1:49,695 1,671 / 0,213
7. Andrea Migno 16 Mugen Race KTM 230,5 1:50,289 2,265 / 0,594
8. Sergio Garcia 11 Estrella Galicia 0,0 Honda 228,6 1:50,325 2,301 / 0,036
9. Riccardo Rossi 54 Kömmerling Gresini Moto3 Honda 231,5 1:50,764 2,740 / 0,439
10. Marcos Ramírez 42 Leopard Racing Honda 237,1 1:50,951 2,927 / 0,187
11. Arón Canet 44 Sterilgarda Max Racing Team KTM 230 1:50,993 2,969 / 0,042
12. Alonso López 21 Estrella Galicia 0,0 Honda 230,5 1:51,158 3,134 / 0,165
13. Tatsuki Suzuki 24 SIC58 Squadra Corse Honda 232,5 1:51,397 3,373 / 0,239
14. Can Öncü 61 Red Bull KTM Ajo KTM 230,5 1:51,457 3,433 / 0,060
15. Niccolò Antonelli 23 SIC58 Squadra Corse Honda 235,5 1:51,565 3,541 / 0,108
16. Jakub Kornfeil 84 Redox PruestelGP KTM 228,1 1:51,743 3,719 / 0,178
17. Makar Yurchenko 76 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 227,6 1:51,876 3,852 / 0,133
18. Stefano Nepa 82 Reale Avintia Arizona 77 KTM 229 1:51,933 3,909 / 0,057
19. Celestino Vietti 13 SKY Racing Team VR46 KTM 230,5 1:51,949 3,925 / 0,016
20. Filip Salač 12 Redox PruestelGP KTM 232 1:52,093 4,069 / 0,144
21. Ai Ogura 79 Honda Team Asia Honda 231,5 1:52,523 4,499 / 0,430
22. Tom Booth-Amos 69 CIP Green Power KTM 229,5 1:52,595 4,571 / 0,072
23. Ayumu Sasaki 71 Petronas Sprinta Racing Honda 228,1 1:52,815 4,791 / 0,220
24. Raúl Fernández 25 Gaviota Angel Nieto Team KTM 229 1:53,358 5,334 / 0,543
25. Jaume Masiá 5 Mugen Race KTM 231,5 1:53,577 5,553 / 0,219
26. Dennis Foggia 7 SKY Racing Team VR46 KTM 230 1:53,673 5,649 / 0,096
27. Kaito Toba 27 Honda Team Asia Honda 232,5 1:53,684 5,660 / 0,011
28. Kazuki Masaki 22 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 229,5 1:54,032 6,008 / 0,348
29. Albert Arenas 75 Gaviota Angel Nieto Team KTM 227,1 1:54,102 6,078 / 0,070
- Rogan Chandler 15 Double Six Motor Sport Kalex KTM 211,6 2:01,257 13,233 / 7,155
- Yanni Shaw 9 Double Six Motor Sport Kalex KTM - - -


Výsledky 2. tréninku:

P. Jezdec # Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta na 1./předch.
1. Arón Canet 44 Sterilgarda Max Racing Team KTM 240,8 1:36,809 -
2. Lorenzo Dalla Porta 48 Leopard Racing Honda 243,5 1:37,090 0,281 / 0,281
3. Albert Arenas 75 Gaviota Angel Nieto Team KTM 239,2 1:37,260 0,451 / 0,170
4. Niccolò Antonelli 23 SIC58 Squadra Corse Honda 239,7 1:37,358 0,549 / 0,098
5. Tatsuki Suzuki 24 SIC58 Squadra Corse Honda 239,7 1:37,443 0,634 / 0,085
6. Andrea Migno 16 Mugen Race KTM 238,1 1:37,549 0,740 / 0,106
7. John McPhee 17 Petronas Sprinta Racing Honda 238,1 1:37,617 0,808 / 0,068
8. Romano Fenati 55 VNE Snipers Honda 239,7 1:37,624 0,815 / 0,007
9. Dennis Foggia 7 SKY Racing Team VR46 KTM 242,9 1:37,689 0,880 / 0,065
10. Gabriel Rodrigo 19 Kömmerling Gresini Moto3 Honda 240,2 1:37,803 0,994 / 0,114
11. Stefano Nepa 82 Reale Avintia Arizona 77 KTM 236,5 1:37,850 1,041 / 0,047
12. Celestino Vietti 13 SKY Racing Team VR46 KTM 237,1 1:37,882 1,073 / 0,032
13. Kaito Toba 27 Honda Team Asia Honda 242,9 1:37,886 1,077 / 0,004
14. Marcos Ramírez 42 Leopard Racing Honda 242,9 1:37,909 1,100 / 0,023
15. Darryn Binder 40 CIP Green Power KTM 236,5 1:37,925 1,116 / 0,016
16. Can Öncü 61 Red Bull KTM Ajo KTM 240,2 1:37,940 1,131 / 0,015
17. Tony Arbolino 14 VNE Snipers Honda 240,2 1:38,037 1,228 / 0,097
18. Raúl Fernández 25 Gaviota Angel Nieto Team KTM 239,2 1:38,118 1,309 / 0,081
19. Riccardo Rossi 54 Kömmerling Gresini Moto3 Honda 241,3 1:38,137 1,328 / 0,019
20. Jakub Kornfeil 84 Redox PruestelGP KTM 235,5 1:38,264 1,455 / 0,127
21. Tom Booth-Amos 69 CIP Green Power KTM 236 1:38,559 1,750 / 0,295
22. Sergio García 11 Estrella Galicia 0,0 Honda 238,6 1:38,592 1,783 / 0,033
23. Kazuki Masaki 22 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 238,6 1:38,648 1,839 / 0,056
24. Filip Salač 12 Redox PruestelGP KTM 239,7 1:38,665 1,856 / 0,017
25. Jaume Masiá 5 Mugen Race KTM 240,2 1:38,722 1,913 / 0,057
26. Alonso López 21 Estrella Galicia 0,0 Honda 240,8 1:38,930 2,121 / 0,208
27. Makar Yurchenko 76 BOE Skull Rider Mugen Race KTM 238,1 1:39,008 2,199 / 0,078
28. Ai Ogura 79 Honda Team Asia Honda 240,2 1:39,758 2,949 / 0,750
29. Ayumu Sasaki 71 Petronas Sprinta Racing Honda 234,5 1:39,953 3,144 / 0,195
30. Yanni Shaw 9 Double Six Motor Sport Kalex KTM 220,6 1:42,583 5,774 / 2,630
- Rogan Chandler 15 Double Six Motor Sport Kalex KTM 220,6 1:44,903 8,094 / 2,320

 

Přidejte na : Facebook delicious Delicious
 
Nenalezen žádný článek
Nenalezen žádný komentář.
García předjel v poslední zatáčce a vyhrálŠpanělský nováček Sergio García (Estrella Galicia 0,0) vyhrál svůj první závod Moto3, poté co svého soupeře předjel v posledním kole. Andrea Migno se musel spokojit s druhým místem. Jako třetí přejel cílovou čáru Xavier Artigas (Leopard Impala Junior Team), který jel na divokou kartu svůj první závod Moto3.
19:48, 19.11.
21:37, 17.11.
20:47, 17.11.
17:03, 17.11.
12:31, 17.11.
21:25, 16.11.
14:23, 16.11.
11:06, 16.11.
14:43, 15.11.
13:31, 15.11.
20:07, 03.11.
08:23, 03.11.
19:00, 02.11.
09:57, 02.11.
09:28, 02.11.
08:33, 01.11.
17:54, 28.10.
20:07, 27.10.
08:22, 27.10.
09:51, 26.10.
09:29, 26.10.
13:57, 25.10.
21:38, 20.10.
11:24, 20.10.
18:36, 19.10.
13:56, 19.10.
09:17, 18.10.
17:30, 06.10.
12:00, 06.10.
19:53, 05.10.